מינסוטה

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- מינסוטה

נכס למכירה במינסוטה

מינסוטה גבולות בצפון עם קנדה, בדרום עם איווה, ממזרח עם וינסקונסין, ממערב עם דקוטה צפון ודרום דקוטה

מינסוטה היא המדינה המאוחדת ה -32 של ארצות הברית, ויש לה אוכלוסייה של 4,919,479 תושבים. הבירה היא סנט פול, אבל העיר המאוכלסת ביותר היא מיניאפוליס; מרכזים רלוונטיים אחרים הם Duluth, Rochester ו Bloomington.

מינסוטה ידועה אגמים שלה, האקלים קר שלה "Midwestern מינסוטה ניס".

המכונה ארץ של עשרת אלפי אגמים, מינסוטה היא המדינה המאוכלסת ביותר במדינה, וזה מצוטט לעתים קרובות כאחד המדינות הבריא ביותר באמריקה כך מקום נעים מאוד שבו מחפשים נכס למכירה במינסוטה.

אבל השאלה היא על שוק הנדל"ן מינסוטה כי בשנת 2018 הוא נמרץ.

אם אתה רוצה לקנות נכס למכירה במינסוטה אתה צריך לדעת כי מכירות סגורות למטה 6% לעומת השנה שעברה, עם ירידה במכירות של 4%.

יש שיפור במחיר לעומת השנה שעברה. מינסוטה בתים גם המשיך להעריך ערך, אבל בשיעור נמוך מעט מהממוצע הארצי. מחיר הנכס הממוצע למכירה במינסוטה גדל ב 8.2% בשנה האחרונה, והוא צפוי כי הערך יגדל ב -4.9% בשנה הבאה.

גורמים המשפיעים על שוק הנדל"ן במינסוטה בשנת 2018 הם שונים.

מלאי נשאר הגורם הגדול ביותר עבור שוק הנדל"ן מינסוטה. מדצמבר 2016 עד דצמבר 2017, המלאי ירד ב -27.5%, וכתוצאה מכך הנמוך ביותר בשוק הנדל"ן של מינסוטה מאז 2004.

זה בהחלט השוק הנכון עבור המוכר שיש לו נכס למכירה במינסוטה. ההצעה נותרה נמוכה ככל שהביקוש נותר גבוה ומסייע להגדלת מחירי הדירות.

משמעות הדבר היא כי לא רק את ההצעה הדיור יהיה חשוב להתבונן בשנת 2018, אלא גם את טווחי המחירים הזמינים.

מומחים צופים כי שיעורי יגיעו 5% עד סוף השנה, אשר ישפיע על מה הקונים יכולים להרשות לעצמם. זה יכול להוביל לירידה במחיר המכירה הממוצע, אבל מומחים אינם מודאגים שכן הם עדיין מתחת לשיעורי המשכנתא של 8% של המיתון האחרון.

המקומות הטובים ביותר לחיות ואיפה לחפש נכסים למכירה במינסוטה שונים.

כמעט 60% של מינסוטה לחיות באזור המטרופולין של ערים תאומות. זה מורכב מיניאפוליס, העיר המאוכלסת ביותר במינסוטה, בירת סנט פול, ואת הפריפריה שמסביב.

שניהם סנט פול ומיניאפוליס הם ערים לחיות מאוד עם מחירי המכירה הממוצע במחיר סביר כי ממשיכים להגדיל יותר ויותר.

מגזין פורבס גם בתקופה האחרונה הצביעו מיניאפוליס כמו העיר הבריאה ביותר באמריקה אז זה טוב מאוד לחפש נכס למכירה במינסוטה.

המטרופולין ערים תאומות הוא המטרופולין השלוש עשרה הגדולים במדינה. בנוסף, ישנם 17 ערים במינסוטה עם אוכלוסיות של מעל 50,000. הפרברים הדרומיים של הערים התאומות, כגון Lakeville, נהנים מבתי ספר בעלי ביצועים גבוהים, שוק דיור יציב ומתקדם.

מינסוטה שוק הנדל"ן לשנת 2018 מוגדר להמשיך את הצמיחה המתמדת של מחירי המכירה הממוצע, אבל יצטרכו להילחם הירידה במניות עיקולים שקורים מעל ברמה הלאומית. המוכרים יכולים ליהנות שפע של הביקוש ואת המחסור של האספקה.

  •  
    הרמוניה: העיר של מינסוטה בניין paladin!

    הרמוניה: העיר של מינסוטה בניין paladin! אני רוצה להשקיע אבל איפה? אני רוצה ללכת לגור בחו"ל אבל איך? תפסיק לשאול את עצמך את השאלות האלה! הפתרון שלך הוא במאמר קצר זה. יש לך את זה נכון, אתה רק צריך לקבל נוח הזרוע עצמך עם עט ונייר כדי להצמיד את כל הטיפים שלנו כדי לסיים את ההשקעה שלך בחיים לכל היותר ...

2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB